2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Gimnazjum nr 1 Szkołą Bezpiecznego Internetu

2010-02-17

Gimnajzum nr 1 w Lędzinach otrzymało certyfikat Szkoła Bezpiecznego Internetu.

Certyfikat przyznano w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjno - profilaktycznego, którego autorem jest Fundacja Kindproject.pl

Może go otrzymać każda szkoła w Polsce, która stale dba o bezpieczeństwo uczniów w sieci.  Do udziału zaproszono szkoły stawiając jednocześnie określone wymagania. O certyfikat starało się ponad 300 szkół. Organizatorzy docenili kompetencje i starania Gimnazjum nr 1 w Lędzinach, które znalazło się w pierwszej trzynastce szkół w Polsce, którym przyznano  certyfikat.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij