• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

DZIEŃ ZIEMNIAKA w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Lędzinach

20 listopada 2023

17 listopada w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Lędzinach obchodzono święto ziemniaka. Przez cały dzień ziemniaki towarzyszyły przedszkolakom w różnorakich zabawach i konkurencjach, a przed przedszkolem dzieci miały możliwość pooglądać z bliska traktor lędzińskiego rolnika Pana Bogusia.

Panie kucharkiprzygotowały w tym dniu degustację potraw z ziemniaków dla rodziców. W ten sposób chcieliśmy podziękować za wsparcie finansowe, dzięki któremu możliwy był zakup pieca konwekcyjno-parowego. – mówi dyrektor przedszkola Joanna Chowaniec.

 

Przygotowujemy zdrowe i pyszne posiłki, przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu i soli z zachowaniem wszystkich niezbędnych witamin i składników mineralnych. Nasze warzywa przygotowywane dla dzieci na parze zachowują wszystkie walory odżywcze niezbędne dla prawidłowego rozwoju i wzrostu dzieci. Dania przygotowywane w naszym nowym piecu zachowują swój naturalny kolor i nie zmniejszają swojej objętości przez co jedzenie jest soczyste i zdrowe. – dodaje.

 

Dzięki Rodzicom oraz innym darczyńcom udało się sfinalizować zakup w kwocie 22 238,35 zł.

 

"To nasz kolejny wielki sukces bo przecież RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ"

 

Dziękuję

Joanna Chowaniec

Dyrektor przedszkola

wraz z całą społecznością przedszkolna

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov