2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Dzień Otwarty Notariatu

2012-11-14

Dnia 24 listopada 2012r. Samorząd Notarialny organizuje po raz trzeci Dzień Otwarty Notariatu, który odbędzie się w kilkunastu miastach Polski, będącymi siedzibami rad izb notarialnych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom społecznym, tak jak i w poprzednich latach, przedmiotem wiodącym zbliżającego się Dnia Otwartego Notariatu będą sprawy dotyczące majątków rodzinnych oraz dokumentów potwierdzających tę własność.
Rada Izby Notarialnej organizuje tegoroczny dzień Otwarty Notariatu w Kinoteatrze „Rialto" przy ul. Św. Jana 24 w Katowicach w godz. od 10.00 do 16.00. Tego dnia notariusze będą nieodpłatnie udzielać porad prawnych.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij