2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Dzień Otwarty Notariatu

2011-11-15

Dnia 26 listopada 2011r. Polski Samorząd Notarialny organizuje po raz drugi Dzień Otwarty Notariatu, który odbędzie się w kilkunastu miastach Polski, będących siedzibami rad izb notarialnych.

.

Głównym tematem tegorocznego Dnia Otwartego Notariatu będzie ochrona i zarządzanie majątkiem rodziny. Rozumiemy przez to przede wszystkim relacje majątkowe miedzy małżonkami, darowizny i inne formy przekazywania własności w obrębie rodziny oraz zmniejszanie ryzyka wynikającego z prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Dzień Otwarty Notariatu w Katowicach odbędzie się w biurowcu „Biuro Centrum" przy ul. Mickiewicza 29, w godz. od 9.00 do 16.00. Tego dnia notariusze będą nieodpłatnie udzielać porad prawnych w sprawach majątkowych

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij