2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Dożynki miejskie w Lędzinach

2011-08-30

W niedzielę 28 sierpnia br. odbyły się dożynki miejskie. Tegoroczne uroczystości powiązano z obchodami 45 rocznicy działalności Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Ziemowit" w Lędzinach.

Święto Plonów rozpoczęła msza święta dziękczynna w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej celebrowana przez ks. dr Andrzeja Kołek. Po nabożeństwie starostowie dożynek Małgorzata Meister i Bogdan Michniak wręczyli burmistrzowi Wiesławowi Stambrowskiemu tradycyjny bochen chleba z tegorocznych zbiorów.

Na zakończenie proboszcz Andrzej Kołek, Burmistrz Wiesław Stambrowski oraz radny Emil Piątek złożyli na ręce rolników i działkowców serdeczne podziękowania.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij