2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Dożynki Miejskie 2010

2010-08-23
Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w Miejskich Dożynkach. W tym roku  obchody Święta Plonów będą skromniejsze niż w latach poprzednich. 

Władze miasta postanowiły ograniczyć wydatki związane z organizacją dożynek do minimum, a zaoszczęzone środki przeznaczyć na pomoc dla poszkodowanych w tegorocznej powodzi.

 Uroczystości odbedą sie w tym roku dnia 29 sierpnia w Lędzinach -Goławcu. 

 

Program Dożynek Miejskich 2010:

10.00 - Przemarsz korowodu dożynkowego z placu szkolnego Zespołu Szkół w Goławcu do kościoła p.w. Wniebowzięcia Najswiętszej Marii Panny

10.30 - masza dziękczynna za tegoroczne plony, ekspozycja korony dożynkowej, przekazanie chleba przez starostów dożynkowych burmistrzowi miasta.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij