2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Dodatkowy nabór do projektu

2014-05-15

Od 15 do 26 maja 2014 roku odbędzie się nabór uzupełniający do projektu pn.: „Eliminacja wykluczenia cyfrowego w gminie Lędziny”.

Osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie zostaną bezpłatnie przeszkolone z obsługi komputera, a także bezpłatnie otrzymają zestaw komputerowy wraz dostępem do internetu. Regulamin rekrutacji wraz z formularzami zgłoszeniowymi dostępny jest na stronie www.freenet.ledziny.pl oraz www.ledziny.pl  

Dokumenty należy składać do dnia 26 maja 2014r. w Punkcie Obsługi Mieszkańca Urzędu Miasta ul.Lędzińska 55 lub Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, ul.Lędzińska 47.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

 

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij