2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Burmistrz otrzymał absolutorium

2013-05-27

W czwartek 23 maja radni miasta Lędziny udzielili burmistrzowi miasta absolutorium za ubiegły rok z wykonania budżetu. 13 radnych było za podjęciem uchwały, 1 był przeciw.

 

Podczas sesji Komisja Rewizyjna przedstawiła wniosek o udzielenie burmistrzowi absolutorium. Regionalna Izba Obrachunkowa pozytywnie zaopiniowała sprawozdanie z wykonania budżetu za 2012r. Przedłożone przez burmistrza sprawozdanie, wyniki kontroli Komisji Rewizyjnej oraz pozytywna opinia RIO stanowiły w ocenie lędzińskich radnych podstawę, do podjęcia uchwały w sprawie udzielenia absolutorium dla burmistrza Wiesława Stambrowskiego.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij