2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Burmistrz Miasta odwiedził Jubilatów

2012-05-29

Państwo Joanna i Alojzy Chrostek obchodzą podwójny jubileusz - 65 rocznicę ślubu oraz 90-te urodziny Pana Alojzego. Z tej okazji burmistrz miasta Wiesław Stambrowski wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Renatą Ścierską złożyli dostojnym jubilatom wizytę.Państwo Chrostek związek małżeński zawarli w Kosztowach w 1947r. Mają troje dzieci, 9 wnuków i 8 prawnucząt.

 

Burmistrz pogratulował długoletnim małżonkom, wręczył im okolicznościowy upominek i kwiaty, oraz złożył życzenia zdrowia, pomyślności i szczęścia na dalsze lata wspólnego życia.

 

Warto zaznaczyć, że w historii Lędzin tylko jedna para obchodziła do tej pory ten piękny jubileusz. Byli to Weronika i Wilhelm Szumilas z Górek.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij