2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2018-01-05
W Biuletynie Zamówień Publicznych oraz w Biuletynie Informacji Publicznej zostały opublikowane następujące ogłoszenia o zamówieniu pn.: Roboty budowlane zawiązane z realizacją zadania pn.: „Budowa przedszkola”, Modernizacja budynków komunalnych przy ul. Pokoju 106 – utworzenie mieszkań socjalnych – I etap, Termomodernizacja budynku Urzędu Miasta w Lędzinach
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.
2017-12-29

"Bezpieczna rodzina na drodze" pod patronatem Burmistrza Lędzin

2016-02-18

W dniu 15 lutego 2016 roku uczestnicy Świetlicy Socjoterapeutycznej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lędzinach wraz z funkcjonariuszami policji z Komendy Powiatowej w Bieruniu przy wsparciu Gminnej Komisji Rozwiazywania Problemów Alkoholowych w Lędzinach przeprowadzili akcję pt.: „Bezpieczna rodzina na drodze”. Akcja była objęta patronatem Burmistrza Miasta Lędziny.

Akcja związana była z bezpieczeństwem podczas ferii zimowych w ruchu drogowym. W ramach działań funkcjonariusze sprawdzali trzeźwość i dokumentację kierowców. Kierowcy, którzy wykazali się odpowiedzialnością i znajomością przepisów drogowych zostali wyróżnieni „Medalem Wzorowego Kierowcy” ręcznie wykonanym przez uczestników Świetlicy Socjoterapeutycznej oraz materiałami promocyjnymi otrzymanymi od Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lędzinach. Otrzymali także okazjonalne gadżety w postaci odblasków sfinansowanych przez Urząd Miasta Lędziny.

 

Ponadto funkcjonariusze przeprowadzili prelekcję dla podopiecznych świetlicy ukierunkowaną na szerzenie wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym wśród najmłodszych. Istotnym elementem prelekcji było uświadomienie dzieciom jak ważne jest dla bezpieczeństwa noszenie elementów odblaskowych.

fota1.jpg
fota2.jpg
fota33.jpg
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij