2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Baśniowe święto Trójki

2009-05-21

14 i 15 maja w sali Piast odbyły się koncerty muzyczno-taneczne pt."W krainie baśni" w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w ramach dorocznych obchodów święta tej hołdunowskiej placówki.

 Dzieci najpierw występowały dla swoich rodziców, babć i dziadków oraz zaproszonych gości, a następnie dla całej społeczności szkolnej. Na scenie zobaczyc można było ponad 100 uczniów, którzy wcielili się w role wróżek, krasnoludków, królewien i królewiczów, czarodziejów i czarownic oraz innych jeszcze bohaterów ze znaych bajek i baśni. Koncert poprowadziły Julia Czudaj, jako wróżka i Agnieszka Błażków w roli dziecka oprowadzanego po baśniowej krainie. Przedstawienie przygotowała Ewa Kosteczko i Katarzyna Kałka wraz z grupą nauczycieli.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij