2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Balony nad Bojszowami

2009-03-17

Reprezentanci dwóch podstawówek, miejscowej i z Hołdunowa, zdominowali XI zawody w lotach balonów na ogrzane powietrze, które rozegrano 7 marca (sobota) w Bojszowach.

Rywalizację 62 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu bieruńsko-lędzińskiego oraz podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Lędzinach w kategorii balonów standardowych wygrały dwie pary z SP Bojszowy, Daniel Jędrzejcza z Jarkiem Żołną oraz Sabina Lipka z Olą Czarnynogą, wyprzedzając dwa duety z SP 3 Lędziny, Kamilę Zdebik z Magdą Żurek i Weronikę Komanderę z Pawłem Stolorzem, a w lotach balonów nietypowych Weronika Komandera i Paweł Stolorz przed Danielem Jędrzejczą i Jarkiem Żołną oraz Dawidem Karpińskim i Piotrkiem Kostorzem z Modelarni Powiatowej w Lędzinach.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij