• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

Bal Seniora w Lędzinach

23 listopada 2023

Bal Seniora w Lędzinach, to wieloletnia tradycja pieczołowicie pielęgnowana przez organizatora - Klub Aktywności Seniora przy Miejskim Ośrodku Kultury w Lędzinach. W tym roku w Balu uczestniczyli Seniorzy z Klubu Seniora z Lędzin i Hołdunowa oraz seniorzy z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bieruniu Nowym. Jedną z atrakcji były profesjonalne i pełne pasji popisy taneczne tańców standardowych i latino w wykonaniu adeptów Szkoły Tańca WIR Bieruń - Martyny, Emilii i Pawła.

Bal zawsze organizowany jest w miesiącu listopadzie w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Seniora. Z tej okazji Burmistrz Miasta Lędziny Krystyna Wróbel wraz z Radnym Rady Miasta Lędziny Tomaszem Kostyrą oraz w imieniu Miejskiego Ośrodka Kultury w Lędzinach Agnieszka Wyderka-Dyjecińśka złożyli najlepsze życzenia wszystkim Seniorom oraz pogratulowali Klubowi Aktywności Seniora, a w szczególności Danucie Karkoszce – kierownikowi Klubu za doskonała organizację wydarzenia.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov