2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Atomówki na hali

2017-01-16

14 stycznia w hali sportowej Centrum rozegrany został I Turniej Piłki Halowej dla Dziewczyn "Atomówki". W rozgrywkach zorganizowanych przez KSB Lędziny wzięły udział cztery drużyny. Na parkiecie rywalizowały zawodniczki z rocznika 2005 i młodsze.

 

Wyniki:

ROW Rybnik - AP KSB Lędziny 2:1

MTS Skawina - AP Przeciszów 2:2

AP KSB Lędziny - MTS Skawina 0:5

AP Przeciszów - ROW Rybnik 2:3

AP Przeciszów - AP KSB Lędziny 1:3

MTS Skawina - ROW Rybnik 2:0

 

 

W całym turnieju zwyciężył zespół MTS Skawina a lędzińskie zawodniczki zajęły trzecie miejsce. Każdy z zespołów otrzymał pamiątkowe puchary i medale, wręczone przez burmistrz Krystynę Wróbel. Nagrodzono także indywidualnie: najlepszą bramkarkę, najszybszą zawodniczkę, króla strzelców oraz najlepszą zawodniczkę całego turnieju.

 

 

 

 

 

Więcej zdjęc z turnieju

znajduje się pod poniższym linkiem:

Kliknij tutaj

 

2210.jpg
5189.jpg
3676.jpg
Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij