2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Amatorski turniej tenisa ziemnego

2012-10-02

W miniony weekend na kortach Ośrodka „Zalew" odbył się amatorski turniej tenisa ziemnego organizowany przez Fundację Rozwoju Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki w Lędzinach.

Do zawodów zgłosiło się, aż 12 zawodniczek. Zwyciężyła tyszanka Bożena Wieczorek, pokonując w finale bieruniankę Annę Zambrzycką 2: 1 (6:3, 2:6 i 7:6). - Pięć lat temu wygrałam z Anią w finale i potem pięciokrotnie schodziłam z kortu przez nią pokonana, mimo że za każdym razem liczyłam w duchu na zwycięstwo - zwierza się uradowana pani Bożena. - Tym razem nie miałam już takiego przekonania, tym bardzie, iż grałam z kontuzjowanym nadgarstkiem lewej ręki i niespodziewanie dla samej siebie wygrałam. Sport uczy, że trzeba walczyć do końca i nie zrażać się niepowodzeniami - podkreśla.

 

W półfinale o IIII miejsce lędzinianka Kinga Czardybon zwyciężyła imieliniankę Grażynę Ochabowicz. Wymienionym zawodniczkom puchary i dyplomy w imieniu starosty Bernarda Bednorza wręczyli Eugeniusz Pluszczyk - kierownik FRSKFiT oraz Edward Rosa - sędzia turnieju.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij