2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Aleksandra Łańska Gawlik wicemistrzynią w skatowych mistrzostwach Polski

2011-03-21

12 marca podczas turnieju rozgrywanego w Domu Kultury na Placu Pod Lipami w Katowicach Giszowcu Aleksandra Łańska - Gawlik zdobyła srebrny medal podczas skatowych mistrzostw Polski kobiet.

28-letnia zawodniczka, ma już na swoim koncie sporo sukcesów. Do Skat Klubu OSP Lędziny trafiła za namową znajomej Lidii Segeth ponad dwa lata temu.

Na podium ustąpiła miejsca jedynie Krystynie Ostrowskiej z SK Zagłoba Tychy, a wyprzedziła Aleksandrę Rzękęć z KS MOSiR Cieszyn. Wspomniana Lidia Segeth wywalczyła natomiast XVI lokatę.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij