2017-11-07
Jest już nowy, listopadowy numer BIL-a. Zapraszamy do lektury.
2017-02-17
Powiatowa Komenda Policji w Bieruniu zachęca do wzięcia udziału w tworzeniu Krajowej Mapy Zagrożeń bezpieczeństwa. Kliknij aby dowiedzieć się więcej.
2015-12-14
Zainteresowanych nabyciem atrakcyjnej nieruchomości na terenie Miasta Lędziny zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Gminy.

Akcja pozimowego czyszczenia i zamiatania dróg gminnych

2015-03-27

Wydział Infrastruktury i Gospodarki Miejskiej informuje iż na terenie miasta Lędziny rozpoczyna się akcja pozimowego czyszczenia i zamiatania dróg Gminnych.  Systematycznie w ciągu następnych kilku tygodni większość dróg Gminnych zostanie wyczyszczona z nanosu pozimowego a także innych zanieczyszczeń i śmieci zalegających na jezdni.

Prosimy o umożliwienie przejazdu zamiatarki na czas zamiatania przy krawężniku, poprzez możliwe parkowanie w miejscach do tego wyznaczonych. Za ewentualne utrudnienia w ruchu przepraszamy. Jednocześnie informujemy, iż na drogach powiatowych od 24 marca, pozimowe oczyszczenie dróg rozpoczął Powiatowy Zarząd Dróg z Bierunia.

Powiat Bieruńsko-Lędziński Bieruń Bojszowy Chełm Śląski Imielin Tychy Województwo Śląskie Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach Powiatowy Urząd Pracy w Tychach Revuca Roccagorga Unicov
zamknij