• Zmiana wielkości czcionki
  • Zmiana kontrastu

Formularz wyszukiwania

30-lecie samorządności miasta Lędziny – Wyniki konkursu „Lędziny wczoraj i dziś”

2021-04-02

W 2021 roku Lędziny świętują 30-lecie samorządności miasta. Z tej okazji w lędzińskich placówkach oświatowych w klasach IV - VIII trwał konkurs, w ramach którego uczniowie mogli rozwinąć przywiązanie do małej ojczyzny, a także zwrócić uwagę na szczególne walory estetyczne, przyrodnicze, krajobrazowe i architektoniczne Lędzin dokonujące się na przestrzeni ostatnich 30 lat.

Uczniowie mogli tego dokonać za pośrednictwem fotografii, którą porównywali Lędziny z minionych lat z tymi w chwili obecnej.

 

Konkurs odbywał się w dwóch etapach:

I Szkolny, w którym uczestnicy składali prace do nauczyciela – Szkolnego Koordynatora Konkursu oraz II Gminny, który był etapem końcowym.

 

Do gminnego etapu Konkursu Fotograficznego „Lędziny wczoraj i dziś” zakwalifikowano 8 prac, które oceniane były przez komisję konkursową w Urzędzie Miasta w Lędzinach, w skład której wchodziło 9 przedstawicieli Urzędu. W ramach prac komisji wyłonione zostały trzy prace.

 

Wyniki Konkursu Fotograficznego „Lędziny wczoraj i dziś”:


1 miejsce - Natalia Gałeczka ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. św. Barbary w Lędzinach (Nagroda Aparat Instax Mini)

2 miejsce - Sonia Kubarek ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. św. Barbary w Lędzinach (Nagroda głośnik bluetooth)

3 miejsce - Emilia Arndt ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Karola Miarki w Lędzinach (Nagroda Smart Band)

 

Wręczenie nagród odbyło się 26 marca 2021 r. w Urzędzie Miasta w Lędzinach. Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Współpraca
Powiat Bieruńsko-LędzińskiBieruńBojszowyChełm ŚląskiImielinTychyWojewództwo ŚląskieUrząd Marszałkowski Województwa ŚląskiegoŚląski Urząd Wojewódzki w KatowicachPowiatowy Urząd Pracy w TychachRevucaRoccagorgaUnicov